Flatsome v2.0 - en to nl translation catalogue (156 entries)

en: %1$s installed and activated successfully.
nl: %1$s is succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: %1$s installed successfully.
nl: %1$s is succesvol geïnstalleerd.

en: %s <span class="says">says:</span>
nl: %s <span class="says">zegt:</span>

en: &larr; Older Comments
nl: &larr; Oudere reacties

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
nl: <a class="comment-link" href="#respond" title="Plaats een reactie">Plaats een reactie</a> of laat een trackback achter: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL voor je bericht" rel="trackback">Trackback URL</a>.

en: <span class="icon-angle-left"></span> Older posts
nl: <span class="icon-angle-left"></span> Oudere berichten

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Vorige

en: <strong>%</strong> Comments
nl: <strong>%</strong> Reacties

en: <strong>1</strong> Comment
nl: <strong>1</strong> Reactie

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate installed plugin | Activate installed plugins
nl[0]: Activeer de geïnstalleerde plug-in
nl[1]: Activeer de geïnstalleerde plug-ins

en: Actualizar carro
nl: Vernieuw winkelmand

en: All installations and activations have been completed.
nl: Alle installaties en activaties zijn afgerond.

en: All installations have been completed.
nl: Alle installaties zijn succesvol afgerond.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nl: Alle plug-ins zijn succesvol geïnstalleerd en geactiveerd. %1$s

en: All plugins installed and activated successfully. %s
nl: Alle plug-ins zijn succesvol geïnstalleerd en geactiveerd. %s

en: Asides
nl: Terzijdes

en: Author Archives: %s
nl: Auteur archieven: %s

en: Autor:
nl: Auteur:

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl[0]: Begin met installeren van plug-in
nl[1]: Begin met installeren van plug-ins

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
nl: Zowel reacties als trackbacks zijn momenteel gesloten.

en: Cart
nl: Winkelmand

en: Cart Subtotal
nl: Winkelmand subtotaal

en: Category Archives: %s
nl: Categorie archieven: %s

en: Checkout details
nl: Afrekeningsdetails

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
nl: Reacties zijn gesloten, maar je kan een trackback achterlaten: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL voor je bericht" rel="trackback">Trackback URL</a>.

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Complete the look
nl: Maak de look compleet

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Lees verder <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Cupon
nl: Coupon

en: Daily Archives: %s
nl: Dagelijkse archieven: %s

en: Date
nl: Datum

en: Dismiss this notice
nl: Verberg deze melding

en: Disponible por pedido pendiente
nl: Beschikbaar op backorder

en: Downloading install package from <span class="code">%s</span>&#8230;
nl: Installeerpakket aan het installeren van <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Edit
nl: Bewerk

en: Email to a Friend
nl: Stuur door naar een vriend

en: En stock
nl: Op voorraad

en: Enter a value for this field. Shortcodes are allowed. This will be displayed at top of the category.
nl: Voeg een waarde in voor dit veld. Shortcodes zijn toegestaan. Dit wordt getoond boven de categorie.

en: External Link
nl: Externe link

en: Flatsome Recent Posts
nl: Flatsome recente berichten

en: Flatsome Theme Options
nl: Flatsome Thema Opties

en: Follow on Facebook
nl: Like ons op Facebook

en: Follow on Google+
nl: Volg ons op Google+

en: Follow on Instagram
nl: Volg ons op Instagram

en: Follow on Pinterest
nl: Volg ons op Pinterest

en: Follow on Twitter
nl: Volg ons op Twitter

en: Footer 1 (4 column)
nl: Footer 1 (4 kolommen)

en: Footer 2 (4 column)
nl: Footer 2 (4 kolommen)

en: Fuera de stock
nl: Niet op voorraad

en: Hide Details
nl: Verberg details.

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Ingresar cupon
nl: Voer couponcode in

en: Install
nl: Installeer

en: Install Plugins
nl: Installeer plug-ins

en: Install Required Plugins
nl: Installeer vereiste plug-ins

en: Install package not available.
nl: Installeerpakket niet beschikbaar.

en: Installed But Not Activated
nl: Geïnstalleerd, maar niet geactiveerd

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plug-in installeren %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
nl: Installeer plug-in: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Installeren en Activeren van plugin-in %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing the plugin&#8230;
nl: Plug-in installeren&#8230;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
nl: Het lijkt erop dat er niets is gevonden. Probeer een van onderstaande links of de zoekbalk.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl: Het lijkt erop dat we niet kunnen vinden wat je zoekt. Probeer de zoekbalk.

en: Last Backup :
nl: Laatste backup:

en: Leave a comment
nl: Laat een reactie achter

en: Login
nl: Inloggen

en: Login / Register with <strong>Facebook</strong>
nl: Inloggen / Registreren met <strong>Facebook</strong>

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Monthly Archives: %s
nl: Maandelijkse archieven: %s

en: My Account
nl: Mijn Account

en: My Account Menu
nl: Mijn Account Menu

en: New
nl: Nieuw

en: Newer Comments &rarr;
nl: Nieuwere reacties &rarr;

en: Newer posts <span class="icon-angle-right"></span>
nl: Nieuwere berichten <span class="icon-angle-right"></span>

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Volgende <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next Post
nl: Volgend bericht

en: No plugins to install or activate. <a href="%1$s" title="Return to the Dashboard">Return to the Dashboard</a>
nl: Geen plug-ins om te installeren of activeren. <a href="%1$s" title="Keer terug naar het Dashboard">Keer terug naar het Dashboard</a>

en: No products in the cart.
nl: Geen producten in winkelmand.

en: Not Installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nl: Oops! Die pagina kan niet worden gevonden.

en: Options Reset
nl: Opties herstellen

en: Order Complete
nl: Order Afgerond

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Pin on Pinterest
nl: Pin op Pinterest

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Plugin activated successfully.
nl: Plug-in succesvol geactiveerd.

en: Plugin activation failed.
nl: Activeren van plug-in mislukt.

en: Plugin install failed.
nl: Installeren van plug-in mislukt.

en: Plugin installed successfully.
nl: Plug-in succesvol geïnstalleerd.

en: Popular
nl: Populair

en: Posted in %1$s
nl: Geplaatst in %1$s

en: Precio
nl: Prijs

en: Previous Post
nl: Vorig bericht

en: Proceed to Checkout
nl: Afrekenen

en: Product Sidebar
nl: Product Zijbalk

en: Producto
nl: Product

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
nl: Gepubliceerd <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> op <a href="%3$s" title="Link naar volledige resolute afbeelding">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Keer terug naar de %7$s" rel="gallery">%8$s</a>

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl: Ben je er klaar voor om je eerste bericht te publiceren? <a href="%1$s">Begin hier</a>.

en: Recent Posts
nl: Recente berichten

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Remove this item
nl: Verwijder dit product

en: Required
nl: Vereist

en: Return to Required Plugins Installer
nl: Keert terug naar de Vereiste Plug-ins Installer

en: Return to the Dashboard
nl: Keer terug naar het Dashboard

en: Sale
nl: Aanbieding

en: Save All Changes
nl: Alle wijzigingen opslaan

en: Send us an email
nl: Stuur ons een e-mail

en: Share on Facebook
nl: Deel op Facebook

en: Share on Google+
nl: Deel op Google+

en: Share on Twitter
nl: Deel op Twitter

en: Shop Sidebar
nl: Shop Zijbalk

en: Shopping Cart
nl: Winkelmand

en: Show Details
nl: Toon details.

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Something went wrong with the plugin API.
nl: Er is iets fout gegaan met de plug-in API.

en: Something went wrong.
nl: Er is iets misgegaan.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl: Sorry, maar er komen geen zoekresultaten overeen. Probeer het opnieuw met andere zoekwoorden.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
nl[0]: Sorry, maar je hebt niet de benodigde permissies om de %s plug-in te activeren. Contacteer de admin van deze website voor hulp om de plug-in te activeren.
nl[1]: Sorry, maar je hebt niet de benodigde permissies om de %s plug-ins te activeren. Contacteer de admin van deze website voor hulp om de plug-ins te activeren.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
nl[0]: Sorry, maar je hebt niet de benodigde permissies om de %s plug-in te installeren. Contacteer de admin van deze website voor hulp om de plug-in te installeren.
nl[1]: Sorry, maar je hebt niet de benodigde permissies om de %s plug-ins te installeren. Contacteer de admin van deze website voor hulp om de plug-ins te installeren.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
nl[0]: Sorry, maar je hebt niet de vereiste permissie om de %s plug-in te updaten. Contacteer de beheerder van deze website voor hulp om deze plug-in te updaten.
nl[1]: Sorry, maar je hebt niet de vereiste permissie om de %s plug-ins te updaten. Contacteer de beheerder van deze website voor hulp om deze plug-ins te updaten.

en: Source
nl: Bron

en: Subscribe to RSS
nl: Abonneren op RSS

en: Tag Archives: %s
nl: Tag archieven: %s

en: Tagged %1$s
nl: Getagd %1$s

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
nl[0]: De volgende plug-in moet geüpdatet worden naar de nieuwste versie om maximale compatibiliteit te garanderen met dit thema: %1$s.
nl[1]: De volgende plug-ins moeten geüpdatet worden naar de nieuwste versie om maximale compatibiliteit te garanderen met dit thema: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
nl[0]: De volgende plug-in is succesvol geactiveerd:
nl[1]: De volgende plug-ins zijn succesvol geactiveerd:

en: The following plugin was activated successfully: %s.
nl: Deze plug-in is succesvol geactiveerd: %s.

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
nl[0]: Deze aanbevolen plug-in is momenteel inactief: %1$s.
nl[1]: Deze aanbevolen plug-ins zijn momenteel inactief: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
nl[0]: Deze vereiste plug-in is momenteel inactief: %1$s.
nl[1]: Deze vereiste plug-ins zijn momenteel inactief: %1$s.

en: The installation of %1$s failed.
nl: De installatie van %1$s is mislukt.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het installatieproces wordt opgestart. Dit proces kan even duren op sommige hosts. Een ogenblik geduld alstublieft.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s.
nl: Dit bericht werd gepost in %1$s en getagt %2$s.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
nl: Dit bericht is gepost in %1$s. Bookmark de <a href="%3$s" title="%4$s" rel="bookmark">link</a>.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
nl[0]: Dit thema beveelt deze plug-in aan: %1$s.
nl[1]: Dit thema beveelt deze plug-ins aan: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
nl[0]: Dit thema vereist de volgende plug-in: %1$s.
nl[1]: Dit thema vereist de volgende plug-ins: %1$s.

en: Title
nl: Titel

en: Title:
nl: Titel:

en: Top bar Menu
nl: Top Bar menu

en: Total
nl: Totaal

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
nl: Trackbacks zijn gesloten, maar je kan <a class="comment-link" href="#respond" title="Plaats een reactie">een reactie plaatsen</a>.

en: Type
nl: Soort

en: Unpacking the package&#8230;
nl: Pakket aan het uitpakken&#8230;

en: Use commas instead of %s to separate excluded categories.
nl: Gebruik komma's in plaats van %s om uitgesloten categorieën te onderscheiden.

en: Videos
nl: Video's

en: View Cart
nl: Toon winkelmand

en: View all posts by %s
nl: Toon alle berichten van %s

en: Yearly Archives: %s
nl: Jaarlijkse archieven: %s

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie wacht op moderatie.

en: by
nl: door

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[0]: Een reactie op &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[1]: %1$s reacties op &ldquo;%2$s&rdquo;

en: out of 5
nl: van de 5
